Klub Seniora w Chorzelach świętował 30-lecie istnienia [FOTO]

Msza Święta, podziękowania, gratulacje, prezenty, kwiaty, a potem biesiada do późnej nocy, muzyka, tańce i mnóstwo dobrej zabawy – tak świętowali swój Jubileusz 30 -lecia seniorzy z Klubu Seniora w Chorzelach.

 

30 września w strażnicy w Zdziwóju Starym odbył się „Bal Seniora” zorganizowany przez Ośrodek Upowszechniania Kultury pod patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej. W tym roku bal połączony był z Jubileuszem 30 – lecia powstania Klubu Seniora w Chorzelach.

Uroczystość poprzedziła msza święta w intencji seniorów, która odbyła się w Kaplicy Podwyższenia Krzyża Świętego w Zdziwóju Nowym. W spotkaniu wzięli również udział seniorzy z Klubu Seniora z Janowa. Wśród zaproszonych gości był Wójt Gminy Janowo Grzegorz Napiwodzki wraz z małżonką, honorowa przewodnicząca Klubu Seniora z Chorzele Celina Niksińska, ks. Mieczysław Słomkowski, ks. Paweł Sprusiński Proboszcz Parafii w Janowie, ks. Marek Pszczółkowski Proboszcz Parafii w Duczyminie, burmistrz Beata Szczepankowska oraz Sławomir Czaplicki, Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji.

 

Zgromadzonych gości powitała Maria Wróblewska przewodnicząca Klubu Seniora z Chorzel oraz Janusz Nidzgorski Dyrektor Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach.

– Przeszliście piękną drogę od połączenia sił przez pozostanie razem do wspólnej owocnej pracy i niech ten sukces będzie Waszym udziałem przez następnych kilkadziesiąt lat! Wraz z całą wspólnotą mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele gorąco życzę, by każdy kolejny dzień był dla Państwa okazją do czerpania radości życia, z tą spokojną mądrością, która nie poddaje się chwilowym przeszkodom. Życzę Państwu dużo zdrowia, dalszej energii do działania i pięknych planów na przyszłość – mówiła burmistrz Beata Szczepankowska.

W ramach podziękowań burmistrz wręczyła seniorom specjalne wyróżnienie Pro Chorzele, kosz słodkości, kwiaty oraz eko upominki. Dla seniorów z Janowa, samorządowców, duchowieństwa i wszystkich gości oraz organizatorów również były przygotowane kwiaty i niespodzianki.

Atrakcją wieczoru był występ prowadzonego w ramach chorzelskiego klubu zespól Chorcanto. Do tańca przygrywała Chorzelska Kapela Biesiadna. Była radosna, balowa atmosfera. Dla zebranych przygotowany był poczęstunek, a zabawa taneczna trwała do późnych godzin nocnych.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie
nie
2 lat temu

https:// www. eostroleka. pl/to-historyczna-chwila-dla-myszynca-pierwszy-seans-w-nowej-sali-kinowej-zdjecia,art90466.html „Zakończone niedawno prace, dzięki którym Regionalne Centrum Kultury w Myszyńcu zyskało salę kinową obejmowały także remont istniejących łazienek, rozbudowano holl, wykonano bufet, docieplono dach. Inwestorem I etapu inwestycji było RCKK, a II Gmina Myszyniec. Wykonawcą całości robót była firma  PHU „RADEK” Tadeusz Radek, 07-410 Ostrołęka ul. Inwalidów Woj. 23/3. Całkowita wartość inwestycji: 3 381 949,89 zł, w tym: I etap – 1 748 097,77 zł, w tym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości 500 000 zł. II etap – 1 633 852,12… Czytaj więcej »

Irek
Irek
2 lat temu
Reply to  nie

A co to wspólnego ma z powyższym tekstem? 🤔

Jacek
Jacek
2 lat temu
Reply to  Irek

Spokojnie, to tylko Zenek

Irek
Irek
2 lat temu
Reply to  Jacek

A może Bieniu? 🤣🤣🤣

OLO
OLO
2 lat temu

A gdzie politolog – maskotka chorzelskich seniorek?

Ewelina
Ewelina
2 lat temu

Słyszałam, że jedna osoba nie piła. Ciekawe kto