Klub seniora w Bogatem ma już 10 lat!

Kub Seniora z Bogatego w ostatnią niedzielę, 27 października, obchodził swoje święto. Minęło 10 lat od jego utworzenia. Były to piękne, wspólnie spędzone chwile w wspaniałym towarzystwie. Seniorzy zawiązali przyjaźnie wśród mieszkańców, ale także rozpoczęli współpracę i przyjaźń z seniorami z wielu miejscowości.

Wśród nich są seniorzy z Krasnego, Przasnysza, Baranowa i Rząśnika. Nie zawiedli i w minioną niedziele przybywając do Bogatego, aby wspólnie celebrować 10-lecie powstania Klubu Seniora w Bagatem. Na uroczystości przybyło wielu gości, wśród nich Grażyna Wróblewska – Wójt Gminy Przasnysz, Krzysztof Bieńkowski – Starosta Powiatu Przasnyskiego, Radni Gminy Przasnysz i Radni Powiatu Przasnyskiego, Przedstawiciele Urzędu Gminy Przasnysz, ks. Cezary Olzacki – Proboszcz Parafii w Bogatem, społecznicy, przyjaciele, seniorzy z różnych klubów.

Wszyscy przybyli postanowili pogratulować jubilatom wręczając im drobne upominki i kwiaty. Seniorzy z kolei zaprosili gości na krótką prezentację, przedstawiającą realizację wielu zadań, ich integrację oraz występy w różnych zakątkach gminy, powiatu oraz województwa.

Źródło UG Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments