Klub MKS Przasnysz z certyfikatem „zielonej gwiazdki”

Na spotkaniu działaczy klubów i członków Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej – Delegatury Ciechanów – Ostrołęka w Przasnyszu wręczono klubowi MKS Przasnysz Certyfikat PZPN „Zielonej Gwiazdki”.

 

Zielony certyfikat PZPN odebrał prezes klubu Paweł Woliński. „Dziękujemy za wkład pracy na rzecz certyfikacji naszym trenerom i zarządowi. W szczególności wielkie podziękowania dla trenera Wojciecha Kordka oraz Łukasza Chrostowskiego – burmistrza miasta Przasnysz” – poinformował klub MKS Przasnysz.

Szkółki piłkarskie mogą ubiegać się o Zielony Certyfikat w ramach Certyfikacji Grassroots. Ta skierowana jest do szerszej grupy odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem małych, lokalnych szkółek. Jest to realizacja zmian w Programie zapowiadanych przez Prezesa PZPN Cezarego Kuleszę oraz Ministra Sportu i Turystki Kamila Bortniczuka.

 

Nowy poziom certyfikacji zakłada dużo mniej formalności i biurokracji oraz znacząco uproszczone kryteria, które należy spełnić, aby przystąpić do Programu. Większy nacisk położony jest na szkolenie trenerów, szczególnie poprzez edukację praktyczną.

O Zielony Certyfikat mogą się ubiegać podmioty, które są klubami sportowymi, są członkami Polskiego Związku Piłki Nożnej, uczestniczą w rozgrywkach organizowanych przez PZPN lub WZPN oraz prowadzą szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży do 13 roku życia przez minimum jeden pełny sezon piłkarski.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawy
Ciekawy
15 dni temu

Dlaczego owy certyfikat ma ważność do 31 grudnia 2022r.?
Czyli jest nie ważny?

Waldek
Waldek
15 dni temu
Reply to  Ciekawy

No tak, ale kicha.

JanJakubJankubowicz
JanJakubJankubowicz
15 dni temu
Reply to  Ciekawy

Działacze otrzymali jeszcze kalendarze z Euro2012 i pamiątkowe proporczyki z Barcelony ’92. Wracając v-ce starosta odebrał koszulki piłkarskie od zaprzyjaźnionych działaczy stołecznej Legii, z logo sponsora Daewoo-FSO.
P.S. Widziano ich pod dworcem w Pułtusku jak jedli zapiekanki.

Mariusz
Mariusz
15 dni temu
Reply to  Ciekawy

Przypomina mi się film Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak pracownicy warsztatu rzucali robotę i gnali do szefa po kalendarz na zeszły rok. A potem się cieszyli, gdy już go mieli w rękach… Bareja wiexznie żywy

Jarek
Jarek
12 dni temu
Reply to  Ciekawy

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z tych panów na zdjęciu.Żenada, obciach, blamaż, itd. itp., jednym słowem wstyd.

lll
lll
15 dni temu

Podziękowania ,,,a czy pan Burmistrz jest trenerem w MKS? Tak można zrozumieć z tekstu.

Włodek
Włodek
15 dni temu

No normalnie, to nie jest normalne.Panowie zaszyjcie się w szafie, tej łubudubu.Kpina z Przasnysza.