Klewki. Konar spadł na jadący samochód. Poszkodowana została jedna osoba

W środę, 13 lipca doszło do poważnego wypadku samochodowego w miejscowości Klewki. Konar drzewa spadł na jadący samochód. Ranny został jeden mężczyzna. Od wtorku strażacy interweniują przy usuwaniu powalonych drzew.

 

We wtorek, 12 lipca Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało alerty na całe województwo mazowieckie dotyczące silnego i porywistego wiatru. W związku z pogodą, wczoraj Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej otrzymała 6 zgłoszeń dotyczących uszkodzonych i powalonych konarów drzew w miejscowościach Żelazna Rządowa, Krzynowłoga Mała, Nowa Wieś, Czernice Borowe, Stegna oraz Zaręby.

W środę, 13 lipca od samego rana trwały kolejne akcje usuwania połamanych drzew w Łaniętach i Chorzelach. Doszło także do poważnego wypadku samochodu osobowego, w którym ranna została jedna osoba.

 

Do KP PSP w Przasnyszu o godzinie 11.45 wpłynęło zgłoszenie o konarze drzewa, który spadł na pojazd w miejscowości Klewki, na drodze wojewódzkiej nr 544.

– Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej. Na miejscu był także Zespół Ratownictwa Medycznego. W wypadku poszkodowana jest jedna osoba. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Dodatkowo ruch na drodze wojewódzkiej nr 544 został wstrzymany – informuje Daniel Kołodziejczyk, starszy dyżurny stanowiska kierowania KP PSP w Przasnyszu.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
1 rok temu

Dopiero jak dojdzie do tragedii, to służby wezmą się za usuwanie suchych konarów, a jest ich przy drogach powiatowych bardzo dużo

Lilka
Lilka
1 rok temu
Reply to  Ela

Dokładnie jestem tego samego zdania Pani Elu.

Pan Stanisław
Pan Stanisław
1 rok temu
Reply to  Ela

ŁukaszElu, to jest droga wojewódzka. Zmień tasme

Ewa
Ewa
1 rok temu
Reply to  Pan Stanisław

Politolog musi mieć pożywkę. Inaczej mu konar nie płonie

Adam
Adam
1 rok temu
Reply to  Ewa

Bezsensowny wywód.

Cygan
Cygan
1 rok temu

Właśnie po co te stare drzewa