Kino Samochodowe w Przasnyszu już w następny weekend!

Auto Kino Przasnysz to inicjatywa, której celem jest sprowadzenie rozrywki i wydarzeń do regionu w momencie, w którym większość imprez jak „Dni Przasnysza” zostało odwołanych.

 

Impreza odbędzie się między 17, a 19 lipca 2020 roku na terenie Starej Targowicy przy ul. Gołymińskiej w Przasnyszu. Zaprezentowane zostaną 3 seanse: film akcji, komedia romantyczna i horror.

  • John Wick 2 – o godz. 22:00 (17 lipca),
  • La La Land – o godz. 22:00 (18 lipca)
  • Piła: Dziedzictwo – o godz 00:30.

– Dzięki wsparciu lokalnych przedsiębiorców jesteśmy w stanie zrealizować seanse największych hitów na dużym ekranie. Bilet wstępu kosztuje 20zł za osobę. Niestety organizacja takiej imprezy łączy się z dużymi kosztami, dlatego seanse są biletowane. W zamian postaramy się zapewnić usługę najwyższej jakości. Dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców dlatego przestrzegamy zaleceń ministerstwa kultury. Przed przybyciem na seans zalecamy sprawdzenie regulaminu dostępnego na stronie wydarzenia na portalu evenea. Widzowie na wydarzenie będą wpuszczani po sprawdzeniu temperatury. W momencie, gdy termometr bezkontaktowy wykaże u pasażera temperaturę powyżej 37 stopni, Ci nie są wpuszczani na seans. Każdy ma obowiązek zabrania ze sobą maseczki ochronnej. Na teren targowicy wpuszczane są tylko auta osobowe, natomiast liczba pasażerów może wynosić połowę dopuszczalnych miejsc siedzących w pojeździe – informuje organizator.

Inicjatywę wspierają przasnyscy przedsiębiorcy: B.ART Wideofilmowanie, Bar Proporcja, Studio Sport, Mini Ania, Novdom, Cafe Rynek, Zajazd Sebory, Montana, Manifaktura, Auto Szkoła Witkowski, Ubezpieczenia Iwona Pliszewska. Do pomocy włączyło się również Miasto Przasnysz.

Jeśli chcesz wesprzeć projekt skontaktuj się z organizatorem – 727 924 715

Bilety do nabycia w dniu wydarzenia lub ONLINE.


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanin
przasnyszanin
1 rok temu

Za taki regulamin to ja dziękuję, wolę w domu posiedzieć niż się tak wygłupiać.