Kino plenerowe z Kółkiem Rolniczym „Posilenie”

Kółko Rolnicze „Posilenie” zaprosiło mieszkańców gminy Jednorożec do udziału w seansie filmowym przed świetlicą wiejską w Drążdżewie Nowym.

 

W sobotę, 12 sierpnia, Kółko Rolnicze „Posilenie” zorganizowało przy świetlicy wiejskiej w Drążdżewie Nowym, kino w plenerze.

– Odtworzyliśmy film „LaLa Land”, który zainteresował zarówno młodszych jak i starszych odbiorców. Zjawiły się dziesiątki osób, z czego do zdecydowanej większości należały rodziny z dziećmi. Wśród gości z dumą mogliśmy powitać pana starostę Krzysztofa Bieńkowskiego, który przywitał gości, pogratulował członkiniom zaangażowania w integrację społeczeństwa wiejskiego oraz zaprosił do wspólnego seansu – relacjonuje Kółko Rolnicze „Posilenie”.

Organizatorzy przygotowali poczęstunek składający się owoców, słodkości i napojów. Dodatkowo panie należące do stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” zapewniły popcorn.

 

– Tegoroczne kino plenerowe odbyło się przy pomocy dofinansowania ze strony Gminy Jednorożec oraz Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Za tę pomoc pragniemy podziękować z całego serca. Bez niej nie byłoby ani filmu, ani leżaków. Również chcemy podziękować wszystkim gościom za przybycie, wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę! Członkom naszego koła dziękujemy za organizację całego spotkania – dodają organizatorzy.

Kółko zaprasza na kolejny wspólny seans filmowy, który odbędzie się 26 sierpnia.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments