„Kikut” na ul. Sosnowej w Przasnyszu już nie straszy.

Jest nowa lampa i doświetlone ruchliwe przejście dla pieszych na ulicy Sosnowej w Przasnyszu. Temat poruszaliśmy niespełna dwa tygodnie temu, tym bardziej cieszy nas szybka reakcja władz miasta. O załatwienie sprawy zabiegał również radny miejski Sławomir Czaplicki.

W imieniu mieszkańców Osiedla Orlika podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej zabrał głos radny Sławomir Czaplicki. Prosił on o zajęcie się zaniedbywaną od dawna sprawą – uzupełnieniem brakującej lampy na ulicy Sosnowej oraz doświetlenie ruchliwego przejścia dla pieszych.

„W końcu przejście doświetlone, bo jak zgasła lampa bliżej skrzyżowania to było naprawdę ciemno” – napisał wczoraj jeden z mieszkańców Osiedla.

– Dziękuję w imieniu mieszkańców za szybkie załatwienie problemu burmistrzowi Łukaszowi Chrostowskiemu oraz Hubertowi Kwiatkowskiemu – naczelnikowi Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, jak też służbom miejskim. Może to mała sprawa, ale życie i nasze otoczenie składa się z małych rzeczy. Małych, nie znaczy mniej ważnych. O nie też jako radny będę dbał. Mieszkańcy są zadowoleni, czują się bezpieczniej i to jest najważniejsze– skomentował Sławomir Czaplicki.

Kompleksowa inwentaryzacja oświetlenia w mieście zaplanowana jest już w lutym.

red.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments