Kierowca Forda wykonywał „dziwne manewry na drodze”. Za kierownicą nastolatek…

Policjanci udaremnili jazdę 15 – latkowi, który w piątkową noc wybrał się na przejażdżkę. Do zdarzenia doszło w gminie Myszyniec. Nastolatek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

W piątek, 13 stycznia tuż przed północą uwagę policjantów z Myszyńca przykuł osobowy ford, którego kierowca wykonywał dziwne manewry na drodze.

– Policjanci postanowili to sprawdzić i zatrzymać pojazd do kontroli. Już pierwsze chwile pokazały, że decyzja o zatrzymaniu pojazdu była słuszna. Za kierownicą auta siedział 15-latek. Wraz z nim podróżował inny nastolatek – informuje Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Obaj chłopcy zostali przekazani rodzicom, natomiast auto, którym się poruszali zostało odholowane na policyjny parking.

 

– Z powyższego zdarzenia funkcjonariusze sporządzili stosowaną dokumentację, która zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich – dodaje oficer prasowy.

Policjanci przypominają: „rodzicu – to ty prawnie odpowiadasz za bezpieczeństwo swoich dzieci”.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu

Przed sądem? Kiedyś by dostał parę pasów po dupie i odechcialoby się przejażdżek na najbliższe 3 lata.

Radek
Radek
10 miesięcy temu

ciebie to tym pasem po głowie walili ???

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu
Reply to  Radek

Po jajkach. Bez znieczulenia. Zadowolony?

NeWrati
NeWrati
10 miesięcy temu

Maro sie troche wyrobil przy mnie 😉
daje sie lubic ten nasz radziecki przyjaciel
ale nachodzcow i tak wam wpusci tysiacami
dlatego uwazajcie na niego

Kefas
Kefas
10 miesięcy temu

Takie kary byłyby skuteczne nie tylko w przypadku malolatów i nie tylko w przypadku przewinień drogowych ale także innych drobnych przewinień. A nie 5 milionów spraw sądowych o byle g**no. Ale prawo tworzą prawnicy aby prowadzić błahe postępowania i dobrze na nich zarabiać.

ono
ono
10 miesięcy temu
Reply to  Kefas

dokladnie w punkt. Staraja sie ro bic byznes z byle czego jakby naoogladali sie za duzo filmow zza oceanu. Tysiace przepisow o jakich nie slyszeliscie byle miec za co wsadzac i robote dla systemu sprawiedliwosci czytaj kase wyciskac Dziwne manewry to przestepstwo „reckless driving” ale czeste zmienianie pasow tez ma swoj paragraf , muzyka slyszalna z pomad ilus tam metrow, zakaz stania (loitering) , zakaz chodzenia (prowling) , stalking , blokowanie wejsc sklepow i byznesow. Niestey idziemy w ta sama strone i jest to przegiecie bo tam dyktuje wszystko kasa i byznes dla systemu umownie nazwijmy nie „sprawiedliwosci” Jest to… Czytaj więcej »

Kredycik
Kredycik
10 miesięcy temu

Myślałem, że marek zachaczy o PIS a on tu z jajkami wyjechał…

Ait
Ait
10 miesięcy temu

A co z dwoma funkcjonariuszami, których uprowadziły dwie nastolatki celem innych czynności seksualnych i rozbiły radiowóz łapiąc nie za ten drążek co potrzeba 😆😆