Kiermasz charytatywny w przasnyskiej „Jedynce” – zebrali prawie 9 tys. złotych

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu zorganizowała charytatywny kiermasz ciast. Zebrali prawie 9 tys. złotych na rzecz potrzebujących uczniów placówki.

 

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu po raz kolejny został zorganizowany kiermasz ciast. Tym razem jego organizatorzy postanowili przeznaczyć zebrane pieniądze na pomoc swoim uczniom.

– Na „Jedynkę” zawsze można liczyć! Zorganizowaliśmy kiermasz ciast, w którym cały dochód zostanie przekazany na pomoc uczniom naszej Jedynki. Bardzo dziękujemy każdemu z osobna za wsparcie i dorzucenie swojej cegiełki na szczytny cel. Za zorganizowanie uczniów, którzy fantastycznie obsługiwali kupujących. Za lemoniadę, która idealnie orzeźwiała w ten słoneczny dzień i za wasz uśmiech po spożyciu smakołyków – relacjonuje szkoła.

– Podczas charytatywnego kiermaszu ciast, zorganizowanego przy okazji Święta Patrona Szkoły, udało się zebrać rekordową kwotę, bo aż 8848 zł, 74 grosze oraz 1 euro – dodaje szkoła.

Społeczność przasnyskiej „Jedynki” dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania tej kwoty.

– Dziękujemy wszystkim, który przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, a w szczególności  Kindze Dąbrowskiej, Agnieszce Gajewskiej, Magdalenie Fronczak, Paulinie Kowalczyk, Izabeli Rykowskiej, Żannie Szmulskiej, a także P.P.H.U. Jumida, Hurtowni „Ania”, właścicielowi sklepu „Osiedlak”, KGW Karwacz, Piekarni „Klementynka”, pracowni fryzjerskiej Anny Kurach, KGW Wyrąb Karwacki, sołtysowi ze wsi Chodkowo –  Załogi, Szkolnemu Wolontariatowi oraz wszystkim, którzy swoim poświęceniem przyczynili się do ustanowienia nowego rekordu w pomaganiu – dziękują.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wolontariusz
Wolontariusz
2 miesięcy temu

Jestem jak najbardziej za pomaganiem potrzebującym, jednak w obecnej sytuacji w naszym kraju, żadnym dzieciom pomoc potrzebna nie jest, tak ogromna pomoc płynie od państwa. Pomocy potrzebują osoby starsze, w szczególności samotne, gdyż wysokość emerytur na ogół wola o pomstę do nieba.

Komu pomagacie ?
Komu pomagacie ?
2 miesięcy temu

Żeby taka akcja była wychowawcza i przyniosła efekty należałoby podać, którym uczniom szkoły pomagamy. Takie bezosobowe traktowanie sprzyja nadużyciom