Kiermasz charytatywny w Chojnowie już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 16 stycznia Lokalna Organizacja Turystyczna Północnego Mazowsza oraz gmina Czernice Borowe organizują w miejscowości Chojnowo, Koncert Noworoczny. Impreza zostanie połączona z kiermaszem charytatywnym.

 

W wigilijne popołudnie, 24 grudnia 2021 roku doszło do pożaru domu znajdującego się przy ulicy Długiej w Czernicach Borowych. Pożarem objęte było całe poddasze oraz kotłownia murowanego budynku. Dwójka, starszych, schorowanych emerytów straciła prawie cały dobytek swojego życia. Trwa akcja pomocy pogorzelcom. Potrzebują materiałów budowlanych do odbudowy swojego domu, a w szczególności drewna na więźbę dachową, blachy na pokrycie domu, materiałów na ocieplenie stropu, cementu, pustaków lub wsparcia finansowego na ich zakup.

Lokalna Organizacja Turystyczna Północnego Mazowsza zaprasza mieszkańców powiatu przasnyskiego do wzięcia udziału w Koncercie Noworocznym w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej z Czernic Borowych, który odbędzie się w niedzielę, 16 stycznia, o godz. 14 w dworku w Chojnowie. Zostanie on połączony z kiermaszem charytatywnym na rzecz pogorzelców z Czernic Borowych. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz poszkodowanej w pożarze rodziny.

 

Organizatorzy przygotowali dla widzów szereg atrakcji. Wśród nich jest kiermasz wypieków karnawałowych wykonanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, kulig drezynowy, otwarty trening przasnyskiego Auto Moto Klubu „Rzemieślnik”, a także zabawy zapustne przebierańców, pokaz ratownictwa medycznego druhów OSP, zwiedzanie wystaw i zabawa przy ognisku.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bingo
Bingo
7 miesięcy temu

Szkoda ze do Przasnysza nie można pojechać drezyna

Wojciech
Wojciech
6 miesięcy temu
Reply to  Bingo

A można😀

dzban
dzban
6 miesięcy temu

to ile dzisiaj mamy zakażeń, i rośnie, uważajcie na siebie i nie roznoście tej strasznej choroby