Kicia Kocia gościła na przasnyskim rynku [FOTO]

Rozpoczął się Tydzień Bibliotek. Z tej okazji najmłodsi mieszkańcy miasta mieli okazję spotkać Kicię Kocię – ulubienicę książek Anity Głowińskiej.

 

Dziś, 11 maja 2022r.  Kicia Kocia – ulubienica książek Anity Głowińskiej gościła na przasnyskim rynku. Spotkała się z dziećmi i wraz z nimi pozowała do zdjęć. Wcześniej najmłodsi czytelnicy mieli dziś okazję spotkać kotkę w bibliotece. Poznali też wiele ciekawostek na temat kotów.

– Z wielką chęcią opowiadali Kici Koci o swoich domowych zwierzakach oraz ich przyzwyczajeniach. Po wysłuchaniu jednej z przygód swojej idolki, uczestnicy rozmawiali o tym, jak wiele potrafi wnieść szczery uśmiech i jak ważne są dobre uczynki w życiu codziennym. Spotkanie uświetniły zabawy ruchowe oraz taniec z idolką. Na koniec każdy mógł przytulić Kicię Kocię, zrobić sobie z nią zdjęcie oraz porozmawiać. Była to niepowtarzalna okazja na zadanie nurtujących pytań takich jak ulubione dania Kici Koci oraz jej wiek – informuje Miejska Biblioteka Publiczna z Przasnysza.

 

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dupabiskupa
dupabiskupa
7 dni temu

furas