KENOWIZJA – zdjęcia

Jak najlepiej spędzić pierwszy dzień wiosny w szkole? Przychodząc na KEN-owizję! Potwierdzą to ci, którzy przybyli, obejrzeli i wysłuchali jedenastu wykonawców oraz zagłosowali na swojego faworyta.

Imprezę rozpoczęło mocne wejście Natalii Walędziak (2e) z piosenką Adele Rumor Has It. Potem zrobiło się romantycznie za sprawą Tomka Jelińskiego (1a), który oczarował wszystkie dziewczyny utworem Wet Wet Wet Love Is All Around. Prawdziwy show wokalno-taneczny zaprezentował Łukasz Smoliński (2e)  z ‘nieśmiertelnikiem’ Elvisa Presleya Blue Suede Shoes.  Król wiecznie żywy! Taneczne rytmy zagościły na scenie dzięki Alicji Budniak (3c), która zaśpiewała piosenkę Rhianny Please Don`t Stop the Music. Jędrek Ejsmund i Bartek  Piórkowski (2a) wprowadzili publiczność w stan muzycznej ekstazy utworem Ylvis The Fox. Nikt nie podejrzewał, na co stać lisa! Po tym muzycznym szaleństwie widzów uspokoiła Natalia Jaworska (1g) utworem Aerosmith I Don`t Wanna Miss a Thing. Ale tylko na chwilę, bo zaraz potem wystąpiła Natalia Stryjewska (1b) z hitem Neny 99Luftbalons. Był to jedyny utwór zaśpiewany po niemiecku w tej zdominowanej przez język angielski imprezie. W sumie nic dziwnego, bo nawet Ona Tańczy dla Mnie zaśpiewana po angielsku brzmi jakoś zacniej. Na ten pomysł wpadli panowie Hubert Koczkodon i Jakub Krzykowski (2f).  Szkoda, że tylko w refrenie…  Titanium Davida Guetta to konkursowa propozycja Igora Chachulskiego (1c), który, choć debiutował na szkolnej scenie, dorobił się już sporej grupy fanek. Na koniec imprezy zagrał zespół 3 Tony Krupniku ( Bartek Lebioda 2a, Hubert Sitarski 1g, Jakub Ochenkowski 3a, Daniel Stempiń absolwent ), który akompaniował Sylwii Kakowskiej (2d) w utworze Leech grupy Bulett for My Valentine oraz Adrianowi Sabas w piosence You Spin Me Round (Dope).

Imprezę uświetnili goście specjalni, czyli nauczyciele, którzy odnaleźli w sobie umiejętności, chęci i odwagę, a należeli do nich Andrzej Czaplicki, Robert Kozakowski, Marek Rozicki, Dariusz Wojtala oraz Anna Rafalska.

Część konkursowa była oceniana przez jury w składzie Olga Mikulska, Ewa Kalinowska, Robert Kępczyński oraz przedstawicielka Tygodnika Przasnyskiego. Sędziowie nie szczędzili słów pochwał jak i ciętych komentarzy. Decyzją jurorów pierwsze miejsce wyśpiewała Natalia Jaworska, tuż za nią uplasowała się Natalia Walędziak, a na trzecim miejscu – Alicja Budniak. Publiczność przyznała dwie nagrody swoim faworytom, którymi okazali się panowie duetów: Jędrek Ejsmund i Bartek  Piórkowski oraz Hubert Koczkodon i Jakub Krzykowski.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, za co dziękujemy naszym sponsorom, którymi byli Crazy Pyramid W.Skowroński, Świat pierogów Dolce Vita, Tygodnik Przasnyski, Krzysztof Bieńkowski, Kropek, Księgarnia Pegaz, Cyfrowy Świat Darek Franusik, Krzysztof Myśliński, Cukiernia Kaczorek, nauczyciele języków obcych.


Olga Mikulska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments