Kenijczycy przenieśli się w czasie. W lata 60-te i 70-te [FOTO]

W piątek, 26 maja społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu przeniosła się po raz kolejny w czasie. Tym razem w lata 60. i 70.

 

To kolejna podróż w czasie związana z obchodami rocznicy 100-lecia powstania tejże placówki oświatowej. Organizatorzy zaprosili do zabawy nie tylko uczniów i grono pedagogiczne, ale także absolwentów szkoły.

Tym razem Kenijczycy wszystkich zaskoczyli i przenieśli się do lat 60. i 70. ubiegłego stulecia. Te są uznawane za najbardziej kolorowy czas w światowej modzie.

Uczestnicy dodatkowo zatańczyli specjalny taniec pod bacznym okiem absolwentki, a obecnie instruktorki tańca Anny Michalskiej – Studniak.

 

– Lata 60. i 70. w całej krasie. Pamiętamy o zbliżającym się jubileuszu 100-lecia liceum. Tym razem przenieśliśmy się w kolorowe czasy bigbitu, hipisów i wiosennych nastrojów. Trzeba przyznać, że wyglądamy zjawiskowo, prawda? – relacjonuje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
anonim
3 miesięcy temu

zyjecie codziennie karmieni propaganda

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu
Reply to  anonim

Nie każdy ogląda TVP Info…

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu

Mniej kontaktu z dilerem

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

O co Ci chłopcze chodzi?

A po co?
A po co?
3 miesięcy temu

Zacznijcie żyć przyszłością! W wychowaniu młodzieży ma to szczególne znaczenie. To co minęło, już nie wróci, nawet wtedy gdy są jeszcze tacy co za tymi czasami tęsknią. Szkoła to nie teatr ani cyrk. Nie zmuszajcie młodzieży i rodziców do marnowania czasu na niepotrzebne farmazony

Eddd
Eddd
3 miesięcy temu
Reply to  A po co?

Przeniesienie się do współczesności, nie mówiąc już o przyszłości, wymagałoby koniecznie zdania sobie sprawy i zaakceptowania, że obecnie to my żyjemy w zaścianku i daleka droga przed nami. A polityka sukcesu i polskiego kompleksu niższości wobec „zachodu” by tego nie zniosła.

Zdumiewające
Zdumiewające
3 miesięcy temu

Przenosić się w czasy biedy, komunistycznego ucisku i jeszcze udawać, ze to jest happy?

Ale bzdury
Ale bzdury
3 miesięcy temu

Większość tych ubiorów ma się nijak do realiów. Cały ten cyrk tylko po to, aby strzelić fotki. Jakże to beznadziejne ! Czy ten facet myśli , Żr ludzie są takimi idiotami?

Maciej
Maciej
3 miesięcy temu

kocham czarnych mężczyzn