Katarzyna Przybysz spotkała się z czytelnikami. Tuż po premierze najnowszej książki

Tuż po premierze swojej najnowszej książki „Dom przy brzozie”, jej autorka Katarzyna Przybysz spotkała się z czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu.

 

– „Dom przy brzozie” to kontynuacja losów sympatycznych bohaterów „Werandy pachnącej jaśminem” jest też nowa bardzo ważna  i wyjątkowa postać – Marcel. Autorka pokazuje  do czego mogą doprowadzić sekrety  w związku i jak ważna jest szczera rozmowa. Książka i jej bohaterowie pokazują nam, że życie jest nieprzewidywalne, kruche i krótkie. Nic nie jest nam dane na zawsze – relacjonuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

Tak jak w poprzednich trzech swoich powieściach, również i tu, autorka pisze o wielu ważnych sprawach wplecionych w codzienne życie bohaterów: rodzinach zastępczych, traumie rodziców po stracie dziecka, pokazuje jak ważne są relacje międzyludzkie i więzy rodzinne.

– W planach jest już kolejna powieść, na którą czekamy z  niecierpliwością. Po spotkaniu można było zakupić książkę i otrzymać pamiątkowy autograf autorki – przekazuje instytucja.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
29 dni temu

Wybiła się ta pani rodowita Bartnikanka

Zazdrośnica
Zazdrośnica
28 dni temu
Reply to  Gosia

Zazdrość cię zżera? Sama potrafisz tylko głupio komentować

Ciekawe
Ciekawe
28 dni temu
Reply to  Gosia

Mądra Gosia wszystko potrafi krytykować. Ciekawe czy cokolwiek w życiu osiągnęła?

Brawo
Brawo
28 dni temu

Brawo! Podziwiam Panią Katarzynę! To zdolny człowiek a przy tym ogromnie pracowity i ambitny. Zasługuje na uznanie