Kamil Rutkowski, piłkarz MKS Przasnysz potrzebuje pieniędzy na rehabilitację po operacji

Kamil Rutkowski, jest jednym z piłkarzy przasnyskiego klubu sportowego MKS Przasnysz. W ubiegłym roku doznał kontuzji. Jest po operacji, ale potrzebuje długotrwałej rehabilitacji.

 

Na stronie internetowej zrzutka.pl pojawiła się zbiórka finansowa, która dotyczy mieszkańca powiatu przasnyskiego. Tym razem o pomoc zwrócił się 27-letni Kamil Rutkowski, jeden z najlepszych zawodników drużyny MKS-u Przasnysz. Piłkarz w roku ubiegłym podczas jednego z meczy doznał kontuzji. Potrzebuje 10 tys. złotych na rehabilitację.

– Od najmłodszych lat gram w piłkę nożną. W listopadzie ubiegłego roku podczas ostatniego meczu rundy jesiennej 4 ligi zerwałem więzadła krzyżowe (ACL) – wspomina Kamil.

Zawodnik jest już po operacji, ale do powrotu do zdrowia jeszcze daleka droga. Musi przejść rehabilitację, która pomoże mu powrócić do odpowiedniej formy.

 

– Jestem już po operacji, ale powrót do pełnej sprawności sprzed tego zdarzenia bez właściwej i długotrwałej rehabilitacji wymaga dużych kosztów. Nigdy nie prosiłem o pomoc, ale w tej sytuacji jestem bez wyjścia. W związku z tym bardzo proszę o pomoc, która ułatwi mi szybszy powrót na boisko. Będę wdzięczny za każda symboliczna złotówkę – prosi piłkarz.

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Danzig2137
Danzig2137
22 dni temu

To klub MKS Przasnysz nie ubezpiecza zawodników na takie sytuacje?