Kacper Kuszewski zaśpiewa w przasnyskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu z okazji zbliżającego się Dnia Matki zaprasza w piątek, 26 maja na recital pt. „Album rodzinny” w wykonaniu Kacpra Kuszewskiego.

 

– Czeka na was pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojnia, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swingu, charlestona i tanga – informuje biblioteka.

Kacper Melchior Baltazar Kuszewski to znany polski aktor filmowy i dubbingowy, wokalista oraz osobowość medialna. Szeroką popularność zdobył dzięki roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”. Z dubbingu został zapamiętany jako Myszka Miki, Percy Weasley w pierwszych trzech filmach z serii Harry Potter oraz Luke Skywalker w filmach z serii Gwiezdne wojny i komputerowych grach akcji osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen.  W 2015 wydał płytę studyjną pt. „Album rodzinny”,  z której utwory będzie można usłyszeć w przasnyskiej bibliotece.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach  przedsięwzięcia grantowego „Podróż bez barier” w ramach projektu „Kultura bez barier”. Wstęp na recital jest wolny, jednakże  liczba miejsc jest ograniczona. Uruchomiono zapisy pod nr tel. 502 087 037.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments