Kabaret Rozumisz? znów pojawił się w powiecie przasnyskim. Tym razem charytatywnie wystąpił w Bogatem. Śmiechu było pod dostatkiem.

Już po raz kolejny „Kabaret Rozumisz?” wystąpił w naszym powiecie charytatywnie. Tym razem dla Aleksego i Rafała. Występ zaskakujący, pełen zwrotów akcji i fantastycznych skeczów.

 

„Kabaret Rozumisz?” zaczarował całą salę Gminnej Biblioteki Publicznej w Bogatem.

– Nie da się słowami opowiedzieć atmosfery, którą stworzył kabaret i publiczność. Fantastyczna interakcja, wrażliwość, reakcja na słowo. Anitkę i Maciusia zapamiętamy na długo. 5 litrów też. Są takie momenty, gdy czujemy, że bierzemy udział w czymś wyjątkowym i tak właśnie było tym razem – relacjonuje wydarzenie organizator, Obywatelski Konwój Humanitarny.

Dlaczego członkowie kabaretu decydują się by grać charytatywne?

– Każdy z nas jest szczęściarzem: mamy rodziny, zdrowe dzieci, dach na głową, pracujemy, więc nie brak nam też niczego. Na tyle na ile możemy, chcemy występować charytatywnie, bo oprócz tego, że mamy poczucie zrobienia czegoś dobrego dla innych, to też zwyczajnie czerpiemy satysfakcję z kolejnego spotkania z  publicznością. Jest to też odskocznia od codzienności – informują członkowie kabaretu.

 

– W Bogatem grało nam się na bogato. Oczywiście zapamiętamy  ciepłe przyjęcie, a szczególnie to, że chyba pierwszy raz publiczność spowodowała, że śmialiśmy się na scenie i nie mogliśmy dokończyć naszego występu – dodają.

Organizatorzy dziękują fantastycznej publiczności.

– Dziękujemy, że zaszczyciła nas swoją obecnością Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska wraz z Dyrektor Biblioteki Danutą Radomską. Dziękujemy za dostarczone ciasta -szczególnie Ani Gruszce za ciasto i tort, Arturowi Arcos za wypożyczenie nagłośnienia, Krzysztofowi Kruszewskiemu za realizację dźwięku – podsumowuje wydarzenie Obywatelski Konwój Humanitarny.

W sumie udało się zebrać 2 410zł, które trafi po połowie dla Aleksego i Rafała.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments