Kabaret Rozumisz wystąpi dla Aleksego z Przasnysza i Karola z Ciechanowa

Kabaret Rozumisz wystąpi w Ciechanowie. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie Aleksego Malińskiego z Przasnysza oraz Karola Szymczaka z Ciechanowa.

 

Stowarzyszenie „Arena Dobra” zaprasza mieszkańców powiatu przasnyskiego i ciechanowskiego na wieczór z Kabaretem Rozumisz.

– Już 14 lipca o godzinie 19.00 w Ciechanowie w hali sportowej przy ulicy Kraszewskiego 8 rozbawią nas do łez trzej niesamowici panowie o wielkim poczuciu humoru i z wielkimi serduchami dla innych ludzi – informuje „Arena Dobra”.

Impreza ma charakter charytatywny. Tym razem cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie Aleksego Malińskiego z Przasnysza oraz Karola Szymczaka z Ciechanowa.

 

Aleksy jest pięcioletnim chłopcem, który cierpi na autoimmunologiczne zapalenie mózgu oraz rdzenia kręgowego, zaś Karol uległ wypadkowi motocyklowemu i wymaga długofalowej rehabilitacji.

– Cena biletu 40 zł, w cenę wliczony jest słodki bufet, kawa oraz herbata . Bilety do nabycia w siedzibie Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio, przy ulicy 17 stycznia 56a w Ciechanowie oraz w dniu imprezy przed występem – informują organizatorzy.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacja biletów odbywa się pod nr tel.: 514-404-391.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments