Kabaret Polefka już wkrótce w Przasnyszu!

Pod koniec kwietnia wielbicieli kabaretów w Przasnyszu czeka niemała gratka. W przasnyskim MDK 28 kwietnia 2018r. o godz. 18:00 wystąpi kabaret Polefka z Arkiem Smoleńskim na pokładzie!

Kabaret POLEFKA (Joanna Mądry, Arkadiusz Smoleński, Michał Winiarski, Grzegorz Woś, Bartosz Ludkiewicz, Marcel Woźniak), mimo tego, że tak naprawdę debiutuje na ogólnopolskiej scenie kabaretowej, zyskał już uznanie m.in. jednego z najpopularniejszych kabareciarzy, najbardziej cenionego zarówno w świecie artystów kabaretowych, jak i przez publiczość, Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

 

Jest to połączenie kabaretu POTEM i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Żarty na tematy najbardziej interesujące zwykłego człowieka, ale w wydaniu intrygującym, błyskotliwym i stylistycznie bardzo poprawnym. A do tego świetnie zagrane postaci. Każdy z kabareciarzy jest aktorem z wykształcenia (grali i grają w najpopularniejszych serialach, takich jak „M jak Miłość”, „Czas  honoru”, „Barwy szcześcia”, „Na wspólnej”, czy „Na dobre i złe”). Teksty tworzą dla Nich pisarze: Marcel Wożniak (autor powieści kryminalnych, np. „Mgnienie” oraz Bartosz Ludkiewicz (utworów poetyckich i piosenek).
Jest to kabaret klasycznie dobry, a zarazem nowoczesny, stawiający przed sobą cały czas nowe wyzwania:-)
Źródło materiały prasowe
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments