Kabaret NOWAKI w Przasnyszu

Szanowny miłośniku kabaretów!

Już 22 września 2014r. o godz. 17:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu  (ul. 3 Maja 19) wystąpi „KABARET NOWAKI”, który rozbawi Państwa do łez w nowym programie „MODA NA NOWAKI”.

Najnowszy program trójki zielonogórskich artystów Adrianny Borek, Tomasza Marciniaka i Kamili Piróg „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Nowaki zgłębiają tematykę kobiecego wybierania się na przyjęcia i męskiego spojrzenia na ten problem. Ich skecze dotyczą także perypetii nauczycieli na wycieczce klasowej, dylematów generała na zakupach i ostrzegają przed pewnym osobliwym hotelem.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej wymagających widzów, którzy polubili ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej.

Kabaret Nowaki jest laureatem nagród najbardziej prestiżowych polskich festiwali i konkursów: Grand Prix XXX Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry 2009, I miejsce PAKA 2009, I miejsce Debeściak 2011, I miejsce Kabaret off, Opole 2011.

Zapraszamy do rezerwacji biletów.

Miejski Dom Kultury ul. 3 maja 19  tel. 29 752 32 20

Rezerwacje, informacje, zamówienia zbiorowe i indywidualne tel. 502 661 402

Bilety przez Internet na portalu www.biletynakabarety.pl i www.kupbilecik.pl

 

Cena biletu: 40 zł


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments