Już w niedzielę kolejna runda Sveda Audio Rally Sprint. Ruszyły zapisy

Już w najbliższą niedzielę, 4 lipca, wszystkich fanów motosportu zapraszamy na II rundę Sveda Audio Rally Sprint. Tym razem organizatorzy przygotowali dwa odcinki specjalne na terenie Przasnysza.

 

O pucharze

Auto Moto klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu organizuje w tym roku amatorski puchar rajdowy dla kierowców amatorów. Impreza pod nazwą Sveda Audio Rally Sprint 2021 składać się będzie z 4 rund rozgrywanych na terenie powiatu przasnyskiego. Ideą organizatorów jest zaproszenie do udziału jak największej liczby kierowców amatorów chcących wziąć udział w rywalizacji sportowej oraz podszkolić swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach.

Regulamin pucharu jest tak przygotowany, żeby każdy znalazł dla siebie jakąś kategorię, niezależnie jakim samochodem osobowym dysponuje. Jest również kategoria dla zupełnie „cywilnych” aut, ponieważ organizator zaprasza osoby, które do tej pory nie miały styczności z rajdami samochodowymi, by spróbowały swoich sił. Każda runda odbywać się będzie na terenie innej gminy i składać się będzie z 2 tras przejeżdżanych czterokrotnie. Nawierzchnia tras będzie równa i utwardzona, głównie asfaltowa i betonowa.

Zapisy

Zapisać do udziału w imprezie można się za pomocą formularza zamieszczonego poniżej lub w dniu zawodów.

Zgłoszenie II runda

Wypełniony formularz należy wysłać na adres: amkrzemieslnik@o2.pl

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Moje imię 44
Moje imię 44
26 dni temu

Znowu 9 załóg??