Już w następny weekend – Dożynki Województwa Mazowieckiego!

Już w niedzielę, 27sierpnia, na zakończenie wakacji, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Biskup Płocki, Starosta Przasnyski i Wójt Gminy Przasnysz zapraszają na lotnisko w Sierakowie k. Przasnysza, gdzie odbędą się „Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Ziemi Przasnyskiej”. Szczegóły imprezy oraz informacje organizacyjne w rozwinięciu wiadomości.

Będzie się działo! Zawitają do nas goście z całego Mazowsza. Rozpoczynamy o godzinie 11.00 Mszą Świętą w intencji rolników i mieszkańców powiatu przasnyskiego i województwa mazowieckiego.

O godzinie 17.00 wystąpi perła w koronie Rzeczpospolitej – Państwowy Ludowy Zespół Pieśni i Tańca #Mazowsze.

Gorącą atmosferę utrzymają „Kumple z Zawad” oraz przasnyska legenda – zespół #Przeciąg, który pojawi się na scenie o godzinie 19.00.

O godzinie 20.00 scenę rozpali FrancescoNapoli! Gwiazda i prekursor muzyki Italo – disco!

Od godziny 21.30 rozpocznie się Galadiscopolo! Wystąpią zespoły: ABY POGRAĆ, Chojnacki-Band, Player”, Zespół Martess.

W programie również występ laureatów konkursu Sołtysiada 2017 i wiele atrakcji dla wszystkich pokoleń. Będą pokazy lotnicze, wystawa płodów rolnych i sprzętu rolniczego, wesołe miasteczko, gastronomia, kiermasze, prezentacje firm, stoiska z produktami lokalnymi i regionalnymi, konkursy, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments