Julian Krukowski z „BadKurp” Jednorożec z dwoma medalami na turnieju w Markach

W poniedziałek, 10 listopada w Markach odbył się Krajowy Turniej Młodzików w Badmintona. Zawodnik Jednorożeckiego Klubu Badmintona „BadKurp”Julian Krukowski – zdobył dwa medale: złoty i brązowy.

Udany start młodego zawodnika z Jednorożca

W zawodach wystartowało 61 zawodników i zawodniczek z całego kraju, którzy rywalizowali w kategoriach żaków, młodzików młodszych i młodzików.

Mimo licznych imprez sportowych odbywających się tego dnia w Polsce, turniej cieszył się dużym zainteresowaniem i wysokim poziomem sportowym.

– Dla wielu był to pierwszy start, pierwsze zmagania na profesjonalnych kortach. Mamy nadzieję, że ten pierwszy krok w sportowych badmintonowych karierach postawiony został w naszym turnieju – informuje WWL Badminton Club w Markach.

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i nagrody ufundowane przez Powiat Wołomiński, Burmistrza Miasta Marki, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz WWL Badminton Club.

Dwa medale Juliana Krukowskiego

Reprezentant Jednorożeckiego Klubu Badmintona „BadKurp” zaprezentował świetną formę.

W grze pojedynczej młodzików zajął III miejsce, natomiast w grze podwójnej, występując w parze z Kacprem Mysłkiem z KS Hubertus, zdobył I miejsce.

Dla młodego zawodnika z Jednorożca był to kolejny udany występ na ogólnopolskim turnieju, potwierdzający jego sportowy rozwój i konsekwencję w dążeniu do celu.

 

 

mat

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments