Julia Kocyła i Wiktoria Skowrońska wygrywają Przasnyski Talent Show!

Za nami jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń tego sezonu – Talent Show – konkurs talentów – Przasnysz 2019, który skupił najbardziej uzdolnionych młodziutkich (i tych nieco starszych) ludzi z powiatu przasnyskiego.

Któż mógłby się spodziewać, że po raz pierwszy zorganizowana impreza, okaże się takim hitem. Byliśmy świadkami ponad dwudziestu występów. Sala widowiskowa miejskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi, a szacowne mury wibrowały od emocji, radości i wzruszeń. Wśród uczestników byli wokaliści, grupy taneczne, akrobatyczne, młodzi muzycy, na scenie zagościła też etiuda teatralna.

Uczestnicy przedstawili występy opracowane według własnego pomysłu, do podkładu muzycznego według własnego wyboru lub a’capella. Konkursowe Jury, w którym zasiedli się dyrektorzy placówek kultury z północnego Mazowsza, miało trudny orzech do zgryzienia, ponieważ w dwuetapowym konkursie przyszło im porównywać talenty wybitne i nieporównywalne.

W finale talent show wyróżnienia zdobyli:

Akordeonista Paweł Moczulak, Paulina Rogalska, która zaprezentowała zabawną scenkę teatralną, oraz wokalistka Oliwia Rekosz.

Zwycięzcami finału Przasnyskiego Talent Show zostali:

Na trzecim miejscu podium uplasowali się nieprawdopodobnie profesjonalni akrobatycy – Paweł Frankowski i Adrian Jankowski, którzy zachwycili publikę swoją zwinnością i siłą. Na drugiej lokacie znalazł się  grający na trąbce Szymon Bulicki. Pierwsze miejsce zajęły utalentowane wokalistki Julia Kocyła i Wiktoria Skowrońska, które ujęły nie tylko pięknymi głosami, ale i emocjami, którymi przesycony był ich występ.

Na zakończenie pełnego wrażeń popołudnia odbył się wspólny występ wokalistek przy współudziale akrobatyków. Połączenie delikatności dziewcząt z siłą i energią wysportowanych młodych ludzi stanowiło piorunującą mieszankę, będącą ekscytującym zwieńczeniem show. Mamy ogromną nadzieję, że Przasnyskie Talent Show na stałe zagości w kalendarzu miejskich imprez.

Organizatorem konkursu było miasto Przasnysz, współorganizatorem – Miejski Dom Kultury. Koordynatorkami była Edyta Niestępska – UM Przasnysz oraz Monika Edyta Przybysławska Herman reprezentująca MDK, a w rolę konferansjera wcielił się burmistrz Łukasz Chrostowski.

M.Jabłońska

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments