John Wick 4 w Letnim Kinie Plenerowym w Przasnyszu

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza mieszkańców miasta i powiatu przasnyskiego do udziału w Plenerowym Kinie Letnim, które odbędzie się w najbliższy piątek, 18 sierpnia o godz. 20.00 na terenie zielonym za kościołem farnym w Przasnyszu.

 

Tym razem organizatorzy postanowili wyświetlić kinowy hit z 2023 roku, czyli  „JOHN WICK 4”, amerykański thriller wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego i napisany przez Shaya Hattena i Michaela Fincha. Jest to kontynuacja Johna Wicka 3 z 2019 roku. W roli tytułowej wystąpił Keanu Reeves, Film opowiada o Johnie Wick, który odkrywa metodę pokonania Gildii Zabójców. Zanim jednak odzyska swobodę, musi zmierzyć się z nowym przeciwnikiem i jego wspólnikami.

 

Wstęp na Letnie Kino Plenerowe jest bezpłatny, a na wszystkich widzów będą czekały leżaki. Odbędzie się ono w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną” realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
11 miesięcy temu

Tak zapytam z czystej ciekawości. Ile kosztuje taka licencja jednorazowa na wyświetlenie filmu dla publiczności? To jest dosyć nowy film, nie wiem czy nie jest jeszcze dostępny w niektórych kinach. Na serwisach vod dostęp 48h kosztuje od 15-18zł..

SzmikMyk
SzmikMyk
11 miesięcy temu

kazdy wick to wydrenowanie energii z widza i troche strata czasu.
Nic nie robic, obijac sie i 1000 sposobow na naciskanie klamki
Jeszcze cjhyba tyljko ze sracza i z przysiadu nie szczelali
i nie zapijali.
No i w kinie jeszcze nikt nie naciskal spustu noga, palcami u stop
ale to ma byc w wick 5