Jesteś dorosły. To wiedza dla Ciebie – klasy maturalne ZSP na spotkaniach o systemie opieki zdrowotnej i transplantologii

Uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu uczestniczyli w spotkaniach edukacyjnych dotyczących systemu opieki zdrowotnej oraz transplantologii.

 

3 września na terenie Zespołu Szkół Powiatowych przy ul. Mazowieckiej i ul. Sadowej w Przasnyszu miały miejsce spotkania  edukacyjne dla uczniów klas maturalnych pn.” Jesteś dorosły!!! To wiedza dla Ciebie!!!”. Organizatorem była Delegatura MOW NFZ w Ciechanowie oraz Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie. Współorganizatorem zaś Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

Spotkania dotyczyły działania systemu opieki zdrowotnej oraz transplantologii.

– Podczas spotkania poruszono wiele ważnych tematów, m.in. praw przysługujących w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, korzystania z Profilu Zaufanego oraz Internetowego Konta Pacjenta, Teleplatformy Pierwszego Kontaktu, czy też leczenia specjalistycznego – informuje ZSP.

W planach kolejne spotkania edukacyjne, tym razem dla uczniów ZSP w Chorzelach oraz LO im. KEN w Przasnyszu.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
To nieuczciwe
To nieuczciwe
1 miesiąc temu

Spotkanie czysto przedwyborcze mające na celu mącenie młodych umysłów. Gdyby chodziło tu o wiedzę uczniów, nie byłoby polityków tylko szkoleniowiec. To jest bardzo nieuczciwe

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  To nieuczciwe

Senator mało się nie sfajda w gacie żeby coś ugrać. Ale przegra z Jackowskim. Bo ten facet w końcu zrozumiałem, że pisowcem się bywa, a gębę ma się jedną na całe życie.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Jesteś dorosły? To idź na wybory. Tylko nie zapominaj: ***** *** i konfederację też. Zostają 3 partie do wyboru. Zapewne znajdziesz coś dla siebie.