„Jestem stąd…” – tym razem spotkanie z prof. dr. hab. n. med. Andrzejem Deptałą

W środę, 7 czerwca o godz. 17.00 gościem spotkania w ramach cyklu z wybitnymi Absolwentami Liceum Ogólnokształcącego z okazji 100-lecia Szkoły będzie prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała.

 

Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu. Profesor wygłosi wykład „Nothing is Impossible – nie ma rzeczy niemożliwych”.

Profesor Deptała zawodowo związany jest z Kliniką Onkologii i Hematologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. W przeszłości pracował w Klinice Hematologii i Chorób Wewnętrznych oraz w Katedrze i Klinice Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Banacha w Warszawie. Od 2005 roku należy do grupy doradczo-eksperckiej przy Ministrze Spraw Wewnętrznych.

 

W swojej karierze odbył liczne zagraniczne staże naukowe oraz stypendia, między innymi w Brander Cancer Research Institute New York Medical College w Stanach Zjednoczonych. Brał udział w stażach naukowo-szkoleniowych w ramach European School of Oncology w Londynie oraz Modern Trends on Human Leukaemia w Hamburgu. W maju 2005 roku odwiedził University of Kuopio w Finlandii.

Profesor Deptała jest autorem ponad 100 publikacji naukowych. Doniesienia i artykuły naukowe publikuje w prasie specjalistycznej.

Należy do wielu prestiżowych towarzystw, między innymi do European Society for Medical Oncology, American Society of Hematology oraz International Society of Haematology.

Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 502 087 037.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
14 dni temu

„Jestem stąd…” i co z tego wynika? Jakie to ma znaczenie i dla kogo?

Przasnyszanin
Przasnyszanin
13 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

To pokazuje, że jak wyjechali i nie musieli na Ciebie patrzeć to osiągnęli coś

Na pewno tak
Na pewno tak
13 dni temu
Reply to  Przasnyszanin

Każdy, kto uciekł z Przasnysza, już osiągnął sukces. Tylko potem nie przyznaje się do tej wykluczonej dziury, co widać w życiorysach zapraszanych

Mieszkaniec
Mieszkaniec
13 dni temu
Reply to  Przasnyszanin

Może i tak. Tylko po co wracają i pozwalają się łaskawie zaprosić , skoro nie przyznają się oficjalnie, ze stad pochodzą?

Kurpiak
Kurpiak
14 dni temu

„Nareście przasnyski”, „Jestem stąd..” , , oj Pnioki, Pnioki. Obrażacie się, jeśli ktoś powie, że Przasnysz to Kurpie. A to szczyra prawda😂😂😂

Walenty
Walenty
13 dni temu
Reply to  Kurpiak

Przespało się na historii co ? Kurpie zaczynają się w Krasnosielcu.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
13 dni temu
Reply to  Walenty

Hahahaha, poczytaj Chętnika 😂😂😂

Kurpiak
Kurpiak
13 dni temu
Reply to  Walenty

Na pewno ja? Chyba sam spałeś!

Zdumiony
Zdumiony
14 dni temu

Z całym szacunkiem dla pana Profesora, bo jego wykształcenie i dorobek naukowy nie ulega dyskusji. Chełpienie się tym, że pochodzi z Przasnysza czy tez z okolic ( nie wiem, bo w danych o jego osobie nigdzie tego nie mogę znaleźć) i podobno tu chodził do szkoły ( tez nigdzie w informacjach o nim tego nie ma) jest żałosne. Poza tym zapraszanie osób wyłącznie z tytułami naukowymi stawia w bardzo złym świetle wiele zacnych osób, które również stad pochodzą i swoim życiem udowadniają, że są wspaniałymi ludźmi. Dziwię się organizatorom tego przedsięwzięcia, jest to małostkowe i świadczy o ogromnym niedowartościowaniu. Przecież… Czytaj więcej »

Bolek
Bolek
13 dni temu
Reply to  Zdumiony

Dom rodzinny pana profesora znajduje się przy ulicy Ciechanowskiej, jakby ktoś nie wiedział.

Zdumiony
Zdumiony
13 dni temu
Reply to  Bolek

I co z tego wynika?

Pycha czy głupota?
Pycha czy głupota?
14 dni temu

Hmmm, ciekawe ilu jeszcze tych profesorów znajdą😀Na razie trzeci 😁Jak na stulecie szkoły to strasznie marny wynik 😀😀😀

Mieszkaniec
Mieszkaniec
13 dni temu

Może przy okazji spotkania przyjmie Przasnyszan w ramach NFZ, a nie prywatnie za dużą kasę