Jest etat w Powiatowym Urzędzie Pracy w Przasnyszu. Rozpoczęto nabór

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Poszukiwany jest informatyk.

 

Powiatowy Urząd Pracy poszukuje informatyka. Osoby zainteresowane dokumenty mogą składać do 15 maja. Kandydaci spełniający wymagania formalne będą informowani telefonicznie o dalszym etapie rekrutacji.

Do wymagań niezbędnych oczekiwanych od kandydata na to stanowisko należą m.in: pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne lub średnie informatyczne lub pokrewne i 3 lata stażu pracy, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe: bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym znajomość programów komputerowych i operacyjnych, w tym LINUX; bardzo doba znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego; umiejętność pracy w zespole; znajomość przepisów i zagadnień z zakresu informatyzacji podmiotów publicznych.

 

Osoby zainteresowane dokumenty aplikacyjne powinny składać osobiście w zamkniętej kopercie w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w pokoju nr 25 w godz. 8.00-15.30 lub pocztą na adres urzędu z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko informatyk” w terminie do dnia 15 maja 2023 r.

„Aplikacje, które wpłyną do Powiatowego Urzędu Pracy po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci spełniający wymagania formalne będą informowani telefonicznie o dalszym etapie rekrutacji” – informuje Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Orlik
Orlik
1 rok temu

A zarobki 4000 brutto…

Grisza
Grisza
1 rok temu

Jeden z nie wielu przypadków kiedy UP załatwi komuś pracę 😄

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Grisza

UP. Jasne 😅😅

Weryfikacja
Weryfikacja
1 rok temu

czyli znowu odpadasz,
za obcy paszport ze swiozda

Programista
Programista
1 rok temu

A co tam jest do roboty?