Jest decyzja Narodowego Funduszu Zdrowia. Chorzele z Punktem Szczepień Powszechnych

Zgłoszenie do udziału w Narodowym Programie Szczepień przeciwko wirusowi SARS-Cov-2 zostało rozpatrzone pozytywnie – poinformowała przed chwilą gmina Chorzele. Oznacza to, że w powiecie przasnyskim powstanie kolejny Punkt Szczepień Powszechnych.

 

Punkt Szczepień Powszechnych w Chorzelach został uwzględniony w wykazie tworzonym i publikowanym przez Dyrektora MOW NFZ, a dane dotyczące Punktu przekazane już zostały celem zaimplementowania do systemów informatycznych obsługujących program.

Punkt współtworzony jest przez Urząd Miasta i Gminy Chorzele, wojewodę mazowieckiego oraz NZOZ Poradnia Medicus Dariusz Kossakowski.

Więcej informacji i termin uruchomienia Punktu wkrótce.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
taaaaa
taaaaa
2 lat temu

Szpital w Ostrołęce zyska duże wsparcie ze środków unijnych. Nowy oddział rehabilitacji, doposażenie bloku operacyjnego oraz oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej to inwestycje, które decyzją zarządu województwa mazowieckiego otrzymają pond 7,6 mln zł z UE. Drugi projekt dotyczy zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego do wczesnego wykrywania i leczenia chorób nowotworowych. Na ten cel szpital otrzyma blisko 4,9 mln zł dofinansowania z UE.”