Jerzy Grzechnik wystąpił w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Oczarował przasnyską publiczność

„Cóż to było za popołudnie” – takimi słowami Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu podsumowała recital Jerzego Grzechnika. Artysta wystąpił w niedzielę, 19 lutego.

 

Jerzy Grzechnik – wokalista teatru muzycznego Studio Buffo w Warszawie wystąpił w Miejskiej Bibliotece Publicznej. W budynku rozbrzmiały popularne polskie i światowe przeboje o miłości. – Wysłuchaliśmy m.in. „Kochać”, „Prócz Ciebie nic” „Moondance”, „I’II never love again”, „Amor”, „Lubię wracać” oraz autorską piosenkę  z tekstem i muzyką Jerzego Grzechnika pt. „Ile razy”. Utwory w wykonaniu naszego gościa  mocno zapadają w pamięć i serce – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

Szeroka skala głosu jaką operuje artysta pozwala mu na wykonanie wielu klasycznych utworów muzyki rozrywkowej. – Ten wspaniały głos ”zaczarował” przasnyską publiczność . Owacją na stojąco słuchacze nagrodzili Jerzego Grzechnika i jego wykonanie utworu ”Caruso”, który w swoim repertuarze posiada Andrea Bocelli – dodają pracownicy instytucji.

 

W trakcie recitalu z wokalistą rozmawiał Marcin Michrowski. Uczestnicy koncertu mieli okazję dowiedzieć się więcej o początkach kariery gościa, jego udziale w popularnych programach muzycznych i pracy w Teatrze Studio Buffo.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments