Jednostka OSP w Jednorożcu po raz kolejny bierze udział w konkursie Harnasia. Potrzebne są wasze głosy

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Harnaś wspiera OSP – Oddaj swój głos!”. Bierze w niej udział OSP Jednorożec.

 

„Mamy ogromną przyjemność poinformować Was o naszym udziale w konkursie „Harnaś wspiera OSP”. To kolejna szansa dla naszej jednostki OSP Jednorożec, aby zdobyć wsparcie finansowe tym razem na zakup środków indywidualnych strażaka takie jak: nomex, hełmy, rękawice, buty” – informują strażacy z OSP Jednorożec.

„To, co nas wyróżnia, to Wasze wsparcie z zeszłego roku. Przez każdy dzień konkursu, ponad 500 wspaniałych osób wspierało nasze działania, co dawało nam ogromne wsparcie” – dodają i zwracają się z prośbą o kontynuowanie tradycji.

 

Jeden głos dziennie może zdawać się niewielkim gestem, ale zbierając je przez cały czas trwania konkursu, razem można osiągnąć wielki sukces. My w imieniu OSP Jednorożec również zachęcamy do codziennego oddawania głosów od 7 sierpnia do 30 września.

„Wspierając nas w tym konkursie, wspieracie Państwo bezpieczeństwo całej naszej społeczności. Razem możemy uczynić wiele dobrego i sprawić, że nasza mała jednostka OSP stanie się jeszcze silniejsza” – dodają strażacy i zapewniają, że będą regularnie przypominać o głosowaniu, aby nikt nie przegapił szansy na włączenie się w tę wspaniałą inicjatywę. „Dziękujemy Wam z góry za Wasze wsparcie!” – przekazują.

Głosować można pod linkiem – https://piwoharnas.pl/glosuj-na-osp/

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
1 miesiąc temu

🤣🤣🤣

Regina
Regina
1 miesiąc temu

Wspieramy!