Jednorożeckie Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów obchodziło 15-lecie istnienia

W środę, 25 maja piętnastą rocznicę istnienia obchodziło jednorożeckie Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jednorożcu. Z tej okazji odbyła się  jubileuszowa uroczystość.

 

Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jednorożcu obchodził 15-lecie istnienia. W uroczystości, która odbyła się w Zespole Placówek Oświatowych wzięli udział członkowie koła, władze gminy Jednorożec, przedstawiciele Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Przasnysza oraz zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji przygotowanej przez Annę Piotrak, w czasie której przedstawiono dotychczasową działalność jednorożeckiego koła. Potem przyszedł czas na uhonorowanie członków koła, którzy w związku są od samego początku – w sumie 9 osób. W podziękowaniu za 15-lecie pracy społecznej statuetkę członkom koła wręczył wójt Krzysztof Iwulski.

 

Jednorożeckie koło ZERiI oficjalnie powstało w 2007 roku. Członkowie zaczęli spotykać się rok wcześniej. Na początku koło liczyło 17 członków dziś organizację tworzy 35 osób. Jak mówi nam Alina Maluchnik, członkowie spotykają się przynajmniej raz w miesiącu. Organizują wiele wycieczek po Polsce, choć zdarzył się również jeden wyjazd zagraniczny. W działalności koła nie brakuje spotkań, warsztatów, ognisk, jubileuszy i wielu innych wydarzeń mających na celu integrację i zagospodarowanie czasu wolnego. Koło współpracuje z przasnyskim związkiem emerytów.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
1 miesiąc temu

Eleganckie panie , wszystkiego najlepszego.