Jednorożec zwycięża w CZARNOWCU na trasie 5km!!!

Czarnowiec, gmina Rzekuń, koło Ostrołęki, tam właśnie 18 marca 2018r. odbył się V Leśny Bieg Spontan. Nie zabrakło również i przedstawicieli naszego powiatu. Wystartowała drużyna z Jednorożca.

Na V Leśny Bieg Spontan przygotowano 2 trasy, 5km i 10km. Jak trafnie określił je organizator Klub Kolarski 24h: “Trasa kusi i czeka na twardzieli” Nic dodać, nic ująć!!! Zbiegi, podbiegi pomiędzy drzewami to było wyzwanie dla wielu z uczestników, ale byli i tacy, którym bardzo się podobało, no ba…twardziele!!! Słoneczko świeciło, ale mróz nie odpuszczał.

Na 5km trasie wystartowały 42 osoby, w tym 9 z Jednorożca. Jako PIERWSZY ze wszystkich linię mety przekroczył Piotr Długołęcki, zaś tuż za nim, dosłownie 3 sekundy dobiegł Damian Urbaniak. BRAWO PANOWIE!!! 15 miejsce zajął Mariusz Tworkowski, 19 miejsce zajęła Mariola Wiktorska, która była drugą kobietą na mecie.

III miejsce wśród kobiet przypadło Annie Mikołajewskiej, a IV Kindze Kowalczyk. Bardzo dobrze poszło też Markowi Frontczak (28msc), Magdalenie Tabaka (30msc), Marzenie Długołęckiej (32msc). Ale to jeszcze nie koniec !!!

Na 10km trasie wystartowały 64 osoby. Anna Urbaniak dobiegła jako II z pań, zajmując 26 miejsce w OPEN!!!

BRAWO dla wszystkich wytrwałych uczestników !!!

Źródło Jednorożec robi co może
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments