Jednorożec „wygina śmiało ciało” [VIDEO]

Mimo, że epidemia koronawirusa trwa. Ludzie nie gromadzą się. Nie uprawiają wspólnie sportu, to grupa „Jednorożec robi co może” postanowiła zachęcić mieszkańców powiatu przasnyskiego do aktywności fizycznej.

 

Drużyna „Jednorożec robi co może” przez długi czas pokazywała nam, czym dla nich jest sport, rywalizacja i wspólna zabawa. Integrowali dorosłych z dziećmi, zapraszali do wspólnych biegów i morsowania.

Znaleźli jednak sposób, by pokazać, jak potrafią się łączyć w tak trudnym czasie, jak epidemia, nagrywając wspólnie, a jednak osobno film przedstawiający rozgrzewkę pod tytułem „Wyginam śmiało ciało”.

– Na nagraniu jest prawie cała nasza drużyna „Jednorożec robi co może”. Poprzez zabawę sportową chcieliśmy pokazać, jak łączymy się w tych trudnych chwilach. Razem, a jednak osobno. Chcieliśmy pokazać, że sport łączy ludzi. Tak właśnie połączyła się nasza ekipa. Na nagraniu ukazujemy, że sport jest dla wszystkich. Nie ma granic między kobietą, a mężczyzną i nie ma granic wiekowych. Różnorodność ćwiczeń ukazuje różnorodność charakterów, które ciągnie do siebie. Prosimy o udostępnienie naszej sportowej zabawy, niech to będzie zachęta dla innych – zachęca do wspólnej zabawy jednorożecka drużyna.

w.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments