Jednorożec. Od nowego roku w szkole dwudaniowe obiady. Płatność przez aplikację

Uczniowie z Zespołu Szkół w Jednorożcu mają do dyspozycji nowe – wyremontowane i przebudowane pomieszczenia kuchenne. Od nowego roku ruszy żywienie zbiorowe w placówce.

 

Do sierpnia trwały roboty budowlane związane z remontem i przebudową pomieszczeń kuchennych w Zespole Szkół w Jednorożcu. Ich koszt to 992 344,32 zł – Gmina Jednorożec pozyskała dofinansowanie z programu Rządowy Fundusz Polski Ład w kwocie 972 497,43 zł.

Od nowego roku 2024 roku kuchnia będzie wydawać w szkole obiady dwudaniowe.

– W związku z tym, że w naszej szkole od 1 września jest nowo wyremontowana kuchnia chcemy wprowadzić od 2 stycznia 2024r.w szkole obiady dwudaniowe. Obiady będą odpłatne i dla wszystkich chętnych uczniów – wyjaśnia Zespół Szkół w Jednorożcu.

– Chcemy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wykupić aplikację, dzięki której państwo jako rodzice będziecie mogli wykupywać obiady dla swoich dzieci. Koszt obiadu –zupa plus drugie danie to kwota 7 zł od ucznia. Uczniowie, których obecne dożywianie jest finansowane z OPS, jeżeli będą chcieli skorzystać z drugiego dania, będą musieli dopłacić różnicę w kwocie – 3 zł. Zapisu na obiady będzie można dokonać w sekretariacie Szkoły Podstawowej do dnia 21 grudnia 2023 r – dodaje.

Palcówka informuje, że obiady będzie można wykupywać tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji https://jemwszkole.pl/.

– Rodzice, którzy zapiszą swoje dziecko/dzieci na obiady dostaną od szkoły login i hasło do w/w aplikacji. Więcej informacji o działaniu aplikacji, obiadach, oraz ewentualnych zapisach przekażą państwu wychowawcy na najbliższych spotkaniach – dodają.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments