Jednorożec. Nieszczęśliwy wypadek przy pracy. Mężczyzna nadział się na metalowe ogrodzenie

47-letni mieszkaniec Jednorożca wykonując pomiary kapliczki znajdującej się na prywatnej posesji, w nieszczęśliwy sposób przewrócił się na jej ogrodzenie. Z ranami nogi trafił do szpitala.

 

W środę, 10 sierpnia do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku przy ulicy Długiej w miejscowości Jednorożec.

47- letni mieszkaniec Jednorożca wykonywał pomiary kapliczki znajdującej się na prywatnej posesji. Prawdopodobnie miał wykonać jej renowację. Doszło do nieszczęśliwego wypadku.

– Kapliczka była ogrodzona metalowym płotkiem. Mężczyzna przewrócił się i nadział się na ogrodzenie lewą nogą. Został przetransportowany do szpitala w Przasnyszu – relacjonuje kom. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

Na miejsce zdarzenia została wezwana także straż pożarna, która pomagała zastępowi ratowników medycznych w przetransportowaniu rannego do karetki pogotowia.

– Ze względu na stan poszkodowanego istniała konieczność przetransportowania rannego na Oddział Ratunkowy w Przasnyszu. Miał otwartą ranę nogi oraz krwawienie tętnicze – dodaje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments