
Jednorożec. Kradły znicze i ozdoby z cmentarza.
Policjanci z Posterunku Policji w Jednorożcu, zatrzymali dwie mieszkanki powiatu przasnyskiego w wieku 18 i 38 lat, które okradały groby na cmentarzu w Jednorożcu.
Podejrzane usłyszały już zarzuty kradzieży.
– Dzisiaj, 7 stycznia do policjantów z Posterunku Policji w Jednorożcu, zgłosiła się mieszkanka gm. Jednorożec i powiadomiła, że od jakiegoś czasu ktoś dokonuje kradzieży zniczy i elementów ozdobnych z grobów znajdujących się na cmentarzu w Jednorożcu. Policjanci natychmiast po zgłoszeniu, udali się na teren cmentarza, gdzie zauważyli dwie młode kobiety, których zachowanie na widok umundurowanych policjantów wskazywało na to, że mogą one mieć związek z kradzieżami – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak.
Po wylegitymowaniu kobiet i sprawdzeniu ich podręcznych toreb, podejrzenia policjantów potwierdziły się.
Obie mieszkanki pow. przasnyskiego, zostały doprowadzone do Posterunku Policji w Jednorożcu, gdzie usłyszały już zarzuty kradzieży. Teraz grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności lub wysoka grzywna.
ren
Hieny .dotkliwie ukarać. Niech myją groby przez miesiąc
Ale się obłowiły, ze 20zloty na łeb może im wyszło xD
Ach te kobiety 😀 Ciągle im mało.Jak mojej żonie. Na szczęście już byłej 😀
Była, Cię zminusowała 😀