Jednorożec. Kiermasz bożonarodzeniowy dla Łucji Jeznach zakończony sukcesem

Organizatorami niedzielnego kiermaszu było Stowarzyszenie Waleczne Elfiki i Koło Gospodyń Wiejskich Małowidz „Jasie”. Dochód z kiermaszu wsparł zbiórkę Łucji Jeznach z Jednorożca.

 

Na kiermaszu, który odbył się 12 grudnia przy kościele w Jednorożcu, można było nabyć pyszne ciasta i piękne stroiki bożonarodzeniowe. W sumie, w czasie trwania imprezy, dla Łucji Jeznach udało się zebrać dokładnie 4667,17 zł.

– Dziękujemy wszystkim za pomoc w szczególności: państwu Renacie i Dariuszowi Wilga za ciepłe napoje i posiłek, pani Urszuli Gołocie za ciasto i stroiki. Kołu Gospodyń Wiejskich w Przysowach za przepyszne ciasta, Magdzie i Grzegorzowi Wdowinskim ,Danusi Banasiak, Bogdanowi i Małgosi  Kucińskim, pani Halinie, Ani i Teresie za rękodzieło oraz Joannie Leleńskiej, Ani Krajewskiej, Ewie Krajewskiej i jej cudownym koleżankom, Emilii Dworzyńskiej,Dorocie Wróbel  za pyszne ciasta i ozdoby. Za piękne stroiki dziękujemy mamie Patrycji Gross oraz Pani Ani Jarmużewskiej. Pani Ewie Mieszkowskiej z Fabryka Pomysłów Ciechanów za piękne mydełka, za karmę dla bezdomnego pieska dziękujemy Federiczkowi, a Beacie Tabace za pyszne ciasto – podsumowali akcję organizatorzy.

 

Waleczne Elfiki jest stowarzyszeniem charytatywnym, którego celem jest niesienie uśmiechu dzieciom przebywającym w szpitalach oraz wsparcie dzieci, młodzieży z problemami emocjonalnymi oraz dzieciom przebywających w domach dziecka.

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 miesiąc temu

Jesteście wspaniali ! To co się wydarzyło w ubiegłą niedzielę to istny Cud ❤️