Jednorożec. Paulina Anna Gołota główną księgową w Ośrodku Pomocy Społecznej

Zakończył się nabór na stanowisko głównego księgowego w Ośrodku Pomocy Społecznej w Jednorożcu. Stanowisko objęła Paulina Anna Gołota.

 

W lutym 2024 roku odbył się nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego w Ośrodku Pomocy Społecznej w Jednorożcu. Urząd oferował zatrudnienie na czas określony do 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Teraz ogłoszono wyniki. Głównym księgowym w Ośrodku Pomocy Społecznej w Jednorożcu została Anna Gołota, mieszkanka Ulatowa-Pogorzeli.

– Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka pani Paulina Anna Gołota odpowiedziała poprawnie na pytania zadane przez Komisję Rekrutacyjną w zakresie wiedzy merytorycznej i znajomości ustaw oraz programów i systemów komputerowych na których opiera się praca na stanowisku głównego księgowego. Wykazała się bardzo dobrą znajomością zadań przewidzianych do realizacji na w/w stanowisku – czytamy w informacji o wynikach naboru.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
Krystyna
2 miesięcy temu

pomoc społeczna, nie opieka

ZUZA
ZUZA
2 miesięcy temu

AHAHAHAHHAHAHAHAH

Anna
Anna
2 miesięcy temu

Konkurs dla picu…od dawna było wiadomo kto tą stanowisko obejmie …teściowa radna i lizus czterech liter Szanownego Pana Wojta to ciepła posada juz obsadzona niekompetentnym człowiekiem….szkoda dziewczyny która była na to stanowisko idealna a żal Pana Wojta który ma tak wysokie wykształcenie a nie potrafi dobierać odpowiedniej kadry w urzędzie gminy ….

Marysia
Marysia
2 miesięcy temu

Niedługo w urzędzie gminy to nic nie będzie można załatwić z takimi ludźmi na takich stanowiskach …..WSTYD PANIE WOJCIE !!!!

Zuzia
Zuzia
2 miesięcy temu

Dajcie spokój. Takiego picu to jeszcze nie było. Pół roku uczy się pani być księgową. A tu konkurs. Wójt saperka i okop się ty wrednoto. Farbowany lisek. Dlaczego tak głośno nie przedstawiał dyrektor bibliteki. Też silnie kompetentna. Oby wyborcy nigdy Cię nie wybrali .

Aldona
Aldona
2 miesięcy temu

Nie rozumiem… Jaki jest sens pisania o tym, kto został zatrudniony w danej jednostce? Jakby niewiadomo jakie to stanowisko było 🙈🙈🙈🙈🙈🙈