Jednorożce zapraszają na patriotyczny i charytatywny „Bieg z flagą dla Łucji”

Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” zaprasza wszystkich chętnych do uczczenia Święta Niepodległości w nietypowy sposób

 

Można biec samodzielnie, a także skorzystać z roweru, hulajnogi, czy też rolek, jeśli dystans 5 kilometrów jest zbyt duży. Impreza pod nazwą „Bieg z flagą dla Łucji” to trening, który połączy patriotyzm z chęcią niesienia dobra innemu człowiekowi. W tym przypadku nie są ważne puchary, czy szybkość.

– To nie zawody. To zwykły trening na świeżym powietrzu bez pomiaru czasowego, na którym prowadzona będzie zbiórka na leczenie naszej małej biegaczki Łucji Jeznach. Nasza mała mieszkanka zmaga się z wieloma schorzeniami, a my chcemy pomóc jej w walce o lepsze jutro. Wy możecie pomóc już dziś: https://www.siepomaga.pl/lucja-jeznach… lub podczas naszego treningu wrzucając dowolną kwotę do naszej puszki – informują organizatorzy.

 

Start biegu planowany jest za Urzędem Gminy Jednorożec 11 listopada, o godzinie 11.11. Każdy uczestnik imprezy może zabrać ze sobą flagę, ubranie w narodowych barwach, a także dobry humor. Wrzucając grosik do puszki otrzyma przypinkę okolicznościową, drobny pakiet startowy oraz weźmie udział w losowaniu drobnych upominków.

 

 

j.b.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments