Jednorożce zapraszają na morsowanie

23 października odbędzie się otwarcie sezonu morsowania wraz ze stowarzyszeniem „Jednorożec robi co może”. Przewidziano rozgrzewkę, zimną kąpiel, a potem ognisko i wspólną zabawę z konkursami.

 

Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” zaprasza mieszkańców powiatu przasnyskiego do wzięcia udziału w rozpoczęciu sezonu morsowania. Pierwsza tego sezonu zimna kąpiel zaplanowana jest na 23 października o godzinie 14.00 w miejscowości Drążdżewo za budynkiem OSP.

– Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy z niedowierzaniem, ale i lekką zazdrością obserwują jak co roku grupa „morsów i foczek” z własnej nieprzymuszonej woli kąpie się w zimnej wodzie. Chcesz spróbować, ale się boisz? Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą i dawaj do nas – zapraszają jednorożce.

Organizatorzy zaplanowali rozgrzewkę, a po kąpieli herbatkę w gorących rytmach muzycznych, pieczenie kiełbasek oraz deser. Każdy mors otrzyma dyplom, zaś osoby, które postanowią po raz pierwszy spróbować swoich sił, zostaną oficjalnie pasowane na morsa lub foczkę przygotowaną w tym celu „pasowarką”. Dla najmłodszego pływaka przewidziano upominek.

Na zakończenie imprezy zostanie przeprowadzony błyskawiczny konkurs, podczas którego rozlosowane będą drobne nagrody.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
By to ch..
By to ch..
1 rok temu

Morsowanie w październiku ? Poważnie ?