„Jednorożce” wystartowały w Gołyminie

Po raz kolejny członkowie stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” pokazali, że biegi to ich pasja. Tym razem wybrali się na cykl zawodów Runners Team Grand Prix do Gołymina.

 

Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” wzięło udział w kolejnym cyklu zawodów biegowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od początku maja w powiecie ciechanowskim ruszyła kolejna edycja Grand Prix. Imprezy Runners Team odbywać się będą co tydzień w innej gminie. Pierwsza z nich wystartowała 7 maja w Gołyminie-Ośrodku.

Na dystansie 200m wystartował Brajan Kowalczyk. Zajął 1. miejsce wśród chłopców w swojej kategorii wiekowej. Na dystansie 400m wystartował Igor Urbaniak. On także zajął 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej wśród chłopców. Na takim samym dystansie wśród dziewczynek biegła Zuzanna Grabowska. W 5 km spacerze nordic walking udział wzięła Kazimiera Gwiazda, Monika Grabowska i Anna Urbaniak. Anna stanęła na podium, zajmując drugą pozycję.

– Czapki z głów kijkarze! Teraz wiem o co chodzi i stanowczo stwierdzam, że wolę biec 15 km niż iść 5 km nordic walking. Oczywiście chodzi mi tu o szybki chód, po którym bolą mnie piszczele, plecy i….no zrobiłam co mogłam choć to było ciężkie 5 km – komentuje swój udział Anna Urbaniak.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments