Jednorożce na Mistrzostwach Nordic Walking w Narzymiu i na Półmaratonie Ostrowskim

To był bardzo aktywny weekend dla członków stowarzyszenia „Jednorożec robi co może”. Zawodnicy wzięli udział w kilku wydarzeniach, zarówno na terenie powiatu przasnyskiego, jak i innych.

 

W sobotę, 4 listopada grupa jednorożców wzięła udział w Mistrzostwach Nordic Walking o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego w Narzymiu.

– Naszą drużynę reprezentowały dwie zawodniczki, Justyna i Wiktoria, które zmierzyły się z klubami trenującymi nordic walking na co dzień. Konkurencja była ogromna, pogoda zmienna raz słoneczko, raz wiatr. Trasa leśno-błotnista jednak radość naszych zawodniczek była niesamowita, gdy zgarnęły największy puchar w kategorii 18 – 39 lat. Wiki kompletnie się tego nie spodziewała, ale my wiemy, że nasze kobietki są zawzięte i dążą do zamierzonego celu – relacjonuje stowarzyszenie.

5 listopada dwie osoby wystąpiły w Półmaratonie Ostrowskim. Mariola Wiktorska zajęła I miejsce w kategorii K50 pokonując dystans w czasie 2h 7min. 27sek. Robert Sadowski zajął III miejsce w kategorii M50 z czasem 1h 47min. 45 sek.

– Wielkie brawa dla Was! Półmaraton to nie jest pestka, to wymagający dystans – podsumowują „Jednorożce”.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments