Jeden wspólny bilet na atrakcje Ciechanowa

Ciechanowski Park Nauki Torus wraz z Muzeum Szlachty Mazowieckiej oraz Hopa Parkiem przygotował ciekawą propozycję dla osób odwiedzających Ciechanów. By uzyskać dostęp do wszystkich atrakcji wystarczy kupić jeden bilet w cenie 41 zł.

 

Od 9 sierpnia będzie można kupić jeden bilet uprawniający do odwiedzenia pięciu atrakcji turystycznych. 8 sierpnia umowę dotyczącą wprowadzenia biletu łączonego do pięciu atrakcji turystycznych podpisali w Parku Nauki Torus, Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński, Zastępca Dyrektora Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie Robert Kołakowski oraz właściciel Hopa Park Radosław Kieda. Rozwiązanie wprowadzono pilotażowo do końca 2022 r. Po tym okresie jego zasięg może zostać rozszerzony o kolejne placówki.

 

– Wprowadzenie oferty biletu wspólnego ułatwi osobom odwiedzającym Ciechanów skorzystanie z największych atrakcji miasta i okolic. Od 9 sierpnia jeden bilet będzie uprawniał do odwiedzenia wystawy w Paru Nauki Torus, zwiedzania Zamku Książąt Mazowieckich, ekspozycji muzealnej przy ul. Warszawskiej w Ciechanowie oraz Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie. Ofertę kulturalną uzupełni możliwość skorzystania z parku trampolin – informuje Urząd Miasta w Ciechanowie.

Bilet wspólny będzie można nabyć w cenie 41 zł w każdej z placówek, które podjęły współpracę. W każdym z obiektów obowiązuje jednorazowe wejście. Bilet będzie ważny tydzień od zakupu.

– Między atrakcjami turystycznymi Ciechanowa i okolic warto poruszać się na rowerze miejskim. Jednoślady można wypożyczać na stacjach przy pomocy aplikacji mobilnej na telefony komórkowe. W drodze ścieżką rowerową z miasta do Gołotczyzny warto też zajrzeć na miejskie kąpielisko „Krubin”, gdzie można odpocząć na piaszczystej plaży – dodaje UM Ciechanów.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments