Jeden dzień w fotelu Dowódcy 2.Orel Przasnysz i 3 tys. złotych na leczenie małego Bartka!

W piątek, 5 lutego nastąpiła „jednodniowa zmiana władzy” w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu. Było to możliwe dzięki licytacji charytatywnej wspierającej leczenie małego Bartka Pieczyńskiego. „Jeden dzień w fotelu” Dowódcy wylicytował Stefan Kuskowski, za kwotę 3000 złotych!

 

Płk dypl. Bogusław Postek swój służbowy fotel przekazał osobie, która za przywilej znalezienia się na jego miejscu, postanowiła zapłacić najwyższą kwotę, przeznaczoną na wsparcie leczenia małego Bartka Pieczyńskiego. Zdziwienie było o tyle duże, że zwycięzca do samego końca pozostawał anonimowy. W wyniku licytacji, na jeden dzień najwyższe stanowisko w Ośrodku objął pan Stefan Kuskowski – przedsiębiorca, a prywatnie również przyjaciel Dowódcy.

– Zwycięzca charytatywnej aukcji zgodnie z ustalonym porządkiem dnia rozpoczął swoje rządy od odprawy z bezpośrednio podległą kadrą. Podczas swojego pobytu zwiedził również teren koszar, zapoznając się ze sprzętem będącym na wyposażeniu Ośrodka oraz przyjrzał się realizowanemu szkoleniu programowemu. Dzięki temu szlachetnemu czynowi konto fundacji Moc Pomocy zasiliła kwota aż 3000 złotych! Za okazane serce i chęć pomocy w imieniu własnym i Bartka serdecznie dziękuję. Ogrom życzliwości, jaki okazywany jest za sprawą tego typu akcji, jest niezwykle cenny oraz osobiście umacnia mnie w przekonaniu, że w dążeniu do wyznaczonego celu nie ma rzeczy niemożliwych. Zaangażowanie takich ludzi jak Pan Stefan z pewnością dodaje otuchy oraz przekonuje, że jesteśmy w stanie przezwyciężyć nawet najtrudniejsze chwile w swoim życiu. Chciałbym podzielić się z Państwem cytatem, który na trwałe zapisał się w mojej pamięci, że: „oczywiście można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków aby stać biernie i nie pomagać. Ale taka postawa niczego nie zmieni. Nadal będą ludzie potrzebujący, dlatego lepiej jest zgrzeszyć nadmiarem dobroci, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.” W mojej ocenie ze wszystkiego co robimy, pomoc potrzebującym jest jedną z najbardziej szlachetnych czynności zarówno w naszym codziennym życiu, jak również w czasie naszej profesjonalnej służby Ojczyźnie  – podsumował płk dypl. Bogusław Postek.

 

Źródło 2ORel
Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Turysta
Turysta
2 lat temu

Ale chociaż sprawdził pododdział alarmowy ???

Konowal
Konowal
2 lat temu

Sam bym wziął udział w licytacji… Szkoda, że nie powiedzieli gdzieś i kiedy