Jechał “TIR-em” mając ponad 3 promile. Zatrzymali go kierowcy innej ciężarówki

Kompletnie pijany kierowca tira stwarzał śmiertelne zagrożenie na drodze, jechał lewym pasem, wykonywał niebezpieczne manewry. Został zatrzymany przez dwóch mężczyzn.

 

W niedzielę, po godz. 2:00 w nocy, jadący ciężarówką mężczyźni zauważyli w okolicach Wiśniewa kierującego ciężarowym mercedesem z naczepą, który wykonywał niebezpieczne manewry na drodze.

 

– Widząc niebezpieczeństwo, świadkowie ostrzegali innych kierujących sygnałami dźwiękowymi a następnie, w pobliżu stacji paliw w Wiśniewie, kierowca tira zajechał drogę kierującemu ciężarowym mercedesem. Pasażer wybiegł i wyłączył silnik w pojeździe, następnie świadkowie powiadomili Policję i przekazali patrolowi nietrzeźwego kierowcę. Jak się okazało, był nim 55-letni mieszkaniec pow. nowodworskiego. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. W rozmowie z policjantami zatrzymany oświadczył, że nie wie o co chodzi, nic nie pił, jechał w towarem do Nidzicy. – informuje asp.szt. Anna Pawłowska.

 

Kierowca zamiast do Nidzicy trafił do policyjnego aresztu w Mławie. Stracił prawo jazdy i odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dekalb
dekalb
19 dni temu

Oto co może się stać gdy ciężarówką kieruje ktoś kto nie powinien tu żartów nie ma i kary za pijaństwo i jazdę powinny być dotkliwe
https:// streamable .com/t4d4xk?fbclid=IwAR12WbcKpnWXYKJDlE4dY5hVIoyZoTZnTJasm5caOkJIMXOgAjRtVmLOfng

Adam
Adam
19 dni temu

Co mają Ci ludzie w głowach zeby6po alkoholu siadać za kierownicę… A co do artykułu to autor mógłby się zdecydować czym jechał pijany kierowca TIR-em czy samochodem ciężarowym z naczepą