Jasełka w Szkole Podstawowej w Romanach Seborach

„Ten, który przyniósł miłość” – taki tytuł nosił spektakl jasełkowy, jaki przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Romanach – Seborach. Odbył się on 14 grudnia 2017 roku o godzinie 11.30. Jasełka przygotowały – Alina Rusiłowicz i Beata Sokołowska. Przedstawienie niosło mądre przesłanie – zmuszało bowiem widza do zastanowienia się nad tym, co tak naprawdę jest ważne w naszym życiu.

Człowiek poszukujący MIŁOŚCI – to motyw przewodni tegorocznego przedstawienia . Spektakl rozpoczął się prezentacją multimedialną i wspaniałym tańcem WODY, OGNIA, ZIEMI i SŁOŃCA w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów. Odpowiednia nastrojowa muzyka, piękne stroje i teatralna sceneria wprowadziła widzów w cudowny i niepowtarzalny nastrój.

Wędrując razem z głównym bohaterem – Człowiekiem, odwiedziliśmy RAJ i CZYŚCIEC by w końcu dotrzeć do Betlejem, gdzie Człowiek został obdarowany MIŁOŚCIĄ. Głęboka treść i wspaniała gra młodych aktorów wywołała wśród widzów ogromne wzruszenie. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz gminnych oraz zaprzyjaźnionych instytucji. Wszyscy uczestnicy uroczystości zostali obdarowani sercami, które są symbolem MIŁOŚCI.

Na prośbę rodziców przedstawienie zostało wystawione ponownie w niedzielę 17 grudnia ( dla społeczności lokalnej).

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments