Jasełka w parafii św. Wojciecha w Przasnyszu

W czwartek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego młodzież wystawiła Jasełka.

 

Wczoraj, 6 stycznia obchodziliśmy Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym roku, już po raz drugi z kolei w Przasnyszu nie odbył się Orszak Trzech Króli. W zamian w parafii pw. św. Wojciecha wystawiono Jasełka.

– Dziś w Uroczystość Objawienia Pańskiego, w ramach Orszaku Trzech Króli, młodzież z naszej Parafii pod przewodnictwem Pauliny Zembrzuskiej wystawiła Jasełka, które wprowadziły nas w klimat Bożego Narodzenia. Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok na X  Orszak Trzech Króli w Przasnyszu. Niech Trzej Królowie pomagają nam wytrwale dążyć do szukania i poznawania Boga, który jest Miłością – poinformowała parafia w mediach społecznościowych.

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Qwerty
Qwerty
11 dni temu

A gdzie maseczki i dystans społeczny?? W kościele nie trzeba maseczek, a w sklepach trzeba?

karol
karol
11 dni temu
Reply to  Qwerty

Tu nie chodzi o to aby wyleczyć interes jest na leczeniu.

Kefas
Kefas
11 dni temu
Reply to  Qwerty

Minister Chorób, zabawnie nazywany ministrem zdrowia, oznajmił, że niektórzy maseczki będą nosić już zawsze. Dzięki takim komentarzom, wiemy kim będą takie osoby.
PS ja tam w sklepach widzę tyle samo osób w maseczkach co i w kościele. I nikt mi jeszcze nigdy nie zwrócił uwagi za brak maseczki. WHO zaleca noszenie maseczki osobom z aktywną infekcją. A jak mam aktywną infekcję, to siedzę w domu i leczę się tak jak przed pandemią. Natomiast chodzenie bez maseczki pomaga mi przyjmować naturalne szczepionki, w postaci małej dawki wirusów, bo ileż można tego wirusa złapać, mijając się z kimś w sklepie.