Jasełka w parafii św. Wojciecha w Przasnyszu

W czwartek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego młodzież wystawiła Jasełka.

 

Wczoraj, 6 stycznia obchodziliśmy Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym roku, już po raz drugi z kolei w Przasnyszu nie odbył się Orszak Trzech Króli. W zamian w parafii pw. św. Wojciecha wystawiono Jasełka.

– Dziś w Uroczystość Objawienia Pańskiego, w ramach Orszaku Trzech Króli, młodzież z naszej Parafii pod przewodnictwem Pauliny Zembrzuskiej wystawiła Jasełka, które wprowadziły nas w klimat Bożego Narodzenia. Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok na X  Orszak Trzech Króli w Przasnyszu. Niech Trzej Królowie pomagają nam wytrwale dążyć do szukania i poznawania Boga, który jest Miłością – poinformowała parafia w mediach społecznościowych.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Qwerty
Qwerty
2 lat temu

A gdzie maseczki i dystans społeczny?? W kościele nie trzeba maseczek, a w sklepach trzeba?

karol
karol
2 lat temu
Reply to  Qwerty

Tu nie chodzi o to aby wyleczyć interes jest na leczeniu.

Kefas
Kefas
2 lat temu
Reply to  Qwerty

Minister Chorób, zabawnie nazywany ministrem zdrowia, oznajmił, że niektórzy maseczki będą nosić już zawsze. Dzięki takim komentarzom, wiemy kim będą takie osoby.
PS ja tam w sklepach widzę tyle samo osób w maseczkach co i w kościele. I nikt mi jeszcze nigdy nie zwrócił uwagi za brak maseczki. WHO zaleca noszenie maseczki osobom z aktywną infekcją. A jak mam aktywną infekcję, to siedzę w domu i leczę się tak jak przed pandemią. Natomiast chodzenie bez maseczki pomaga mi przyjmować naturalne szczepionki, w postaci małej dawki wirusów, bo ileż można tego wirusa złapać, mijając się z kimś w sklepie.