Jasełka Bożonarodzeniowe w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej

Uczniowie Publicznej  Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej zaprezentowali Jasełka. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele gminy Chorzele.

 

W wyjątkowym wydarzeniu, które odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej uczestniczyła wiceburmistrz – Aneta Bacławska oraz Sławomir Czaplicki – dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji UMiG Chorzele.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich zgromadzonych przez dyrektor, Henrykę Tomaszewską. Później uczniowie przedstawili Jasełka, wcielając się w swoje role z prawdziwym aktorskim talentem. Ich śpiew, taniec i doskonałe odegranie kwestii stworzyły magiczną atmosferę świąt.

Następnie wiceburmistrz, wraz ze Sławomirem Czaplickim przekazali wszystkim członkom społeczności szkolnej serdeczne świąteczno – noworoczne życzenia od burmistrza Beaty Szczepankowskiej.

– Serdeczne podziękowania kierujemy do dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców za zaangażowanie i wkład w stworzenie tego niezapomnianego, świątecznego wydarzenia. Wasza praca i oddanie sprawiły, że mogliśmy razem cieszyć się tą wyjątkową chwilą, doświadczając magii świąt – przekazuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
1 miesiąc temu

Bardzo ładne Jasełka. Spory wysiłek pedagogów i dzieciaków. Szacun 😁