Janusz Ojrzyński i Jerzy Soliwodzki odchodzą na emeryturę

W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu policjanci i pracownicy cywilni pożegnali odchodzących na emeryturę dyżurnych: asp.szt. Janusza Ojrzyńskiego służącego w Policji 36 lat oraz asp. szt Jerzego Soliwodzkiego odchodzącego na emeryturę po 25 latach służby.

W piątek( 07.04.br.) , w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu  odbyło się uroczyste  pożegnanie  dwóch funkcjonariuszy, który przeszli  na zasłużoną emeryturę. Ze służbą w Policji pożegnali się: asp. szt. Janusz Ojrzyński, oraz asp. szt. Jerzy Soliwodzki. Obaj policjanci    zajmowali stanowisko  oficera dyżurnego przasnyskiej komendy.

Odchodzącym  na emeryturę za wieloletnią służbę i zaangażowanie  podziękował  Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak, który w swoim przemówieniu powiedział, że  policjanci  dali się poznać jako wzorowi funkcjonariusze i dobrzy koledzy, pełnili służbę z dużym zaangażowaniem oraz  służyli pomocą kolegom.  Komendant życzył  przyszłym emerytom  pomyślności i powodzenia w życiu osobistym, oraz aby czas emerytury pozwolił im na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia.  Z przyszłymi emerytami pożegnali się koleżanki i koledzy  oraz pracownicy cywilni.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments